Doučovanie & vzdelávanie

Vedomosti na dosah
19. apríl 2014
Pridať inzerát
396
inzerátov
  • Úvodná stránka
  • Záložky
Nachádzate sa tu:

Ponuky doučovania Anglický jazyk

Počet inzerátov: 128

Konverzujte s nami a učte sa angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, taliančinu online cez skype a výukovú aplikáciu , rozšírte si slovnú zásobu, zopakujte gramatiku, učte sa od začiatku, prepojte si hovorovú angličtinu s obchodnou, naučte sa nemčinu pre opatrovateľky, prpravte sa na maturitu, prac.pohovor, cena podľa dohody, ukážková lekcia a materiály na výučbu bezplatne. Čas lekcie prispôsobený Vám. Máme dlhoročné skúsenosti s vyučovaním.
Konverzujte s nami online cez skype a výukovú aplikáciu, rozšírte si slovnú zásobu, zopakujte gramatiku, učte sa od začiatku, prepojte si hovorovú angličtinu s obchodnou, naučte sa nemčinu pre opatrovateľky, cena podľa dohody, ukážková lekcia a materiály na výučbu bezplatne. Čas lekcie prispôsobený Vám. Viac info emailom. Máme dlhoročné skúsenosti s vyučovaním.
— Slovenská republika • Cena: -
Konverzačné kurzy online cez skype za bezkonkurenčnú cenu s materiálom pre výučbu zdarma, prispôsobením sa Vášmu času a požiadavkám. Bezplatná ukážková lekcia samozrejmosťou. Dlhoročné skúsenosti s výučbou online. V ponuke obchodná angličtina,nemčina pre opatrovateľky, prípravy na certifikáty,prac.pohovor, angličtina pre logistiku a iné odvetvia.
— Slovenská republika • Cena: -
Konverzujte s nami a učte sa angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, taliančinu online cez skype, rozšírte si slovnú zásobu, zopakujte gramatiku, učte sa od začiatku, prepojte si hovorovú angličtinu s obchodnou, naučte sa nemčinu pre opatrovateľky, pripravte sa na maturitu, prac.pohovor,certifikáty,naučte sa právo, ekonómiu, medicínu, logistiku.cena podľa dohody, ukážková lekcia a materiály na výučbu bezplatne.Máme dlhoročné skúsenosti s vyučovaním.
— Slovenská republika • Cena: -
18. 4. 2014
Som kvalifikovaný učiteľ angličtiny,absolvent univerzity v Anglicku.Doučujem angličtinu všetky vekové skupiny,pripravujem na reparáty,maturity,prijímacie skúšky.S doučovaním mám 14-ročné skúsenosti a excelentné výsledky,všetci žiaci a študenti spravili reparáty,prijímacie skúšky a maturity.Doučovanie je u Vás doma.
Cena: -

© 2006 — 2010 Embex, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Powered by: DynaMight