Doučovanie & vzdelávanie

Vedomosti na dosah
23. november 2014
Pridať inzerát
201
inzerátov
  • Úvodná stránka
  • Záložky
Nachádzate sa tu:

Ponuky doučovania Matematika

Počet inzerátov: 48

22. 11. 2014
Sme spoločnosť založená z iniciatívy absolventov aplikovanej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK. Zameriavame sa na individuálne doučovanie matematiky, fyziky, chémie a biológie, organizujeme aj prípravné kurzy pre žiakov všetkých vekových kategórií. Pomoc s domácimi úlohami, doučovanie nepochopeného učiva, doplnková príprava na olympiády, ozrejmenie stredoškolského učiva či príprava na skúšky–dokážeme všetko. www.cielene.sk
— u nás, u Vás • Cena: 6,00 €
22. 11. 2014
Postupujeme podľa osnov vypracovaných agentúrou Cielene so špičkovými odborníkmi – učiteľmi základných škôl.
Progres žiakov pravidelne sledujeme. Na každej hodine sa vždy píše krátky test s pár príkladmi (kombinácia nového a starého učiva). Preopakujeme tak všetky učivá, ktoré žiakom robia najväčšie problémy, a zameriame sa aj na typické “chytáky”. Popri tom aj trikrát za kurz absolvujú žiaci tréning “monitoru”, na ktorom budú vytvorené reálne testovacie podmienky.
Cena: 149,00 €
22. 11. 2014
Sme spoločnosť založená z iniciatívy absolventov aplikovanej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK.
Zameriavame sa na individuálne doučovanie matematiky, fyziky a chémie, organizujeme aj prípravné kurzy pre žiakov všetkých vekových kategórií. Pomoc s domácimi úlohami, doučovanie nepochopeného učiva, doplnková príprava na olympiády, ozrejmenie stredoškolského učiva či príprava na skúšky–dokážeme všetko.
www.cielene.sk
— u Vás, u nás • Cena: 7,50 €
22. 11. 2014
Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem nielen vysokoškolskú matematiku fyziku.6-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 8e/45minút
22. 11. 2014
Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem nielen vysokoškolskú matematiku fyziku.6-ročné skúsenosti s doučovaním, časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prípadne pomôžem so zadaniami.Cena 8e/45minút.

© 2006 — 2014 Embex, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Powered by: DynaMight